Rok a pol po rozchode s raperom Separom speváčka Tina žiari šťastím. To našla v náručí 8-násobného majstra Anglicka v boxe a mládežníckeho olympijskéh víťaza Karola Itaumu. Zaľubená dvojica sa dokonca na seba extrémne podobá!

Posledné dni v roku 2021 a prvé v roku 2022 trávi Tina spolu s jej dvomi detičkami a novou láskou mimo Bratislavy. Štvorica si okrem iného užila i krásy obce Ždiar, ktorú obľúbená speváčka označila za extrém, aký ju v dobrom úplne odrovnal.

Na potulkách pod Tatrami vznikli aj romantické zábery exotickej kočky s jej o 16 rokov mladším priateľom. Avšak vysoký vekový rozdiel medzi dvojicou absolútne nebadať. ,,Keby si nechám narásť fúzy, ani vlastné matere by nás nespoznali,“ skonštatovala 37-ročná mamička pri pohľade na seba a Karola. Na ďalšej snímke ho dokonca sama označila za brata.

,,Keď sa stretnú dvaja východniari s africkými koreňmi, dejú sa veci,“ ďalej napísala k fotkám Tina, ktorá zrejme v športovcovi z Kežmarku našla naozaj spriaznenú dušu. Je totiž vedecky dokázané, že ak sa na seba partneri podobajú, vzťah má vysokú šancu k tomu, aby vydržal večne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

tina karol tina karol tina karol

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia