Väčšina Slovákov, aktuálne uväznených v dobrovoľnej či povinnej karanténe, už nevie čo doma od dobroty. Sympatická deva, ktorú internet pozná pod menom Nas*tá žena, je na tom úplne rovnako, avšak okrem toho ju trápia aj typicky babské veci. A práve o tom je jej horúca novinka s príznačným názvom Karanténa!

Keď sa dievčina, vystupujúca pod pseudonymom Nas*atá žena, 14. februára zmenila z poetky na speváčku, zrejme ani netušila, akú slávu bude u Sloveniek žať. Stačil k tomu chytľavý a mimoriadne vtipný song, venovaný všetkým slobodným zúfalým slečnám, za ktoré to povedala jasne: Nalej mi! 

Odvtedy sa talentovaná červenovláska, ktorá si zatiaľ svoju identitu prísne stráži, teší veľkému úspechu. Ten rozhodne neobíde ani jej reakciu na aktuálny koronavírus a s ním súvisiace (ne)dobrovoľné domáce väzenie. Obľúbená kočka v pesničke Karanténa nielen smutne narieka nad odrastenými nechtami či vypadanými mihalnicami, ale navyše sa všetkým prihovára s jasným odkazom – zostaň doma!

,,V piatok gaťky zo stredy, no ruky si umývam. Aj keď občas chcem ísť von, iba z okna pozerám,” znie úryvok z dokonalej prerábky známeho hitu Cake By The Ocean od DNCE, ku ktorému Nasˇatá žena natočila vo svojej izbe i parádny videoklip. Samozrejme, nemohol chýbať jej milovaný šalát a pohár vínka!

Novinku od Nas*atej ženy Karanténa si môžete vypočuť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube/Nas*atá žena