Politik Štefan Harabin sa v týchto dňoch stáva terčom skvelej zábavy, o čo sa pričinil jediným jednoduchým slovným spojením. Keď totiž počas rozhovoru v Diskusnom klube opakoval „či, či, či“, okamžite sa internetoví komici chopili žezla. S chytľavou skladbou prišla aj dobre známa influencerka, vystupujúca pod prezývkou Nas*atá žena.

Sláva veselej červenovlásky naberá na sile. Okrem toho, že sa jej darí spájať sa s inými talentovanými hudobníkmi, neustále pokračuje vo vlastnej tvorbe. Jej piesne v dnešnej pochmúrnej dobe stelesňujú parádne odľahčenie vážnych situácií, kedy je humor tým najlepším liekom.

nasrata zena

,,Hľadíš mi tak hlboko do očí, vravíš mi, že som iba tvoja čiči, budem s tebou, kým sa lockdown neskončí…“ tak znie úvod vtipne ladenej skladby, ktorej hlavnou hviezdou je práve bývalý sudca. Po jeho slovnom „preklepe“ bol virtuálny svet zaplavený mnohými obrázkami a paródiami, avšak o vydarené rytmické verše venované Harabinovi je pomerne núdza – vypočujte si najnovší počin od šikovnej komičky, aký vám roztancuje boky! :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Paródiu na Štefana Harabina si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Nas*atá žena | Foto: YouTube/Nas*atá žena, Startitup/Diskusný klub