Takmer 200 tisíc ľudí sleduje život Tatiany Židekovej, ktorá sa s nimi delí doslova o všetko, a to od doby, ako sa zobudí, až kým nejde spať. Nakoľko sa instagramová kráska venuje cvičeniu, na jej profile sa často objavujú aj polonahé snímky, pričom jedna z posledných sa dočkala bravúrnej paródie.

Ak nás čítate pravidelne, tak vám dámu, vystupujúcu pod prezývkou Nas*atá žena, zrejme predstavovať netreba. A ak nie, vedzte, že ide o mimoriadne vtipnú červenovlásku, ktorá má na konte už niekoľko zábavných prerábok známych hitov. Okrem spievania a točenia videí však talentovaná slečna s utajenou identitou žne úspechy aj vďaka skvelým paródiám, poväčšine smerovaným na populárne krásky.

Po Dare Rolins či Zuzane Plačkovej prišla na rad ďalšia dračica, žnejúca úspechy na sociálnych sieťach. Nas*atej žene prišla pod ranu snímka polonahej Tatiany Židekovej, propagujúcej zľavu na istý obchod so spodnou bielizňou.

Odvážna Slovenka neváhala a taktiež vytasila v gaťkách a podprsenke svoje prednosti, ktoré sú však na rozdiel od Tatiany o čosi kyprejšie. ,,Vianočné sviatky sú oficiálne za nami, tak bolo okrem šalátu nevyhnutné doďobnúť aj vaječný liker… Alebo? Nájdi 5 rozdielov,“ speváčka a komička v jednom okomentovala parádnu koláž, ktorou ľudí nielen pobavila, ale viacerým členkám nežnejšieho pohlavia, trápiacim sa nad nedokonalými krivkami, rozhodne dodala i sebavedomie.

Paródiu na Tatianu Židekovú si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/nas*atazena, tatianazidekova