Náš tím

1Diana Hokšová

Šéfredaktor (zobraz články)

Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)


1Slávka Margetová

Zástupkyňa šéfredaktora (zobraz články)

Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.


3Aďka

Redaktorka (zobraz články)

Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.


aliss

Aliss

Redaktorka (zobraz články)

Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.


1Miška

Redaktorka (zobraz články)

Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu :)


1Ivet

Redaktorka (zobraz články)

Miluje život, tanec, hudbu a jej snom je New York. Píše o tom, o čom sa ostatní hanbia hovoriť :)


tominoTomino

Redaktor (zobraz články)

Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)


barra

Barra

Redaktorka (zobraz články)

Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové – miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.


1

Maťa

Redaktorka (zobraz články)

Je temperamentná, zbožňuje adrenalín a výzvy prijíma s otvorenou náručou. Okrem toho, že je knihomoľ a kreatívna duša, nie je jej cudzia žiadna téma, a preto bude prinášať články z každého súdka- od erotiky až po kultúru.


1Silvia

Redaktorka (zobraz články)

Miluje kávu, knihy, umenie, módu a písanie. Je presvedčená, že inšpirácia je všade okolo a aby bol človek šťastný, musí sa vedieť nadchnúť pre to, čo má rád a čo ho obklopuje.


1Gabi

Redaktorka (zobraz články)

Šport, správni ľudia, hudba a sladkosti, to sú hlavné veci, ktoré vedú ku spokojnosti. :) Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva a inšpiruje.


1Naďa

Redaktorka (zobraz články)

Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)


1

Majka

Redaktorka (zobraz články)

Citlivá žienka narodená v znamení rýb. Len dve veci vie robiť 100%ne – milovať a byť verná. Píše s obrovskou radosťou. Zbožňuje pocit, keď sa riadky zapĺňajú písmenkami.


1Alabuk

Redaktor (zobraz články)

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.


1Anit

Redaktorka (zobraz články)

Načo výnimočnosť? V jednoduchosti je krása… Slovné hračky sú moja špecialita. A pointa medzi riadkami jednoducho musí byť! :)


1Lenka

Redaktorka (zobraz články)

Milovníčka módy, kozmetiky a všetkého ženského. Verí v lásku na akýkoľvek spôsob. Rada píše o všetkom, čo sama prežila.


1Dita

Redaktorka (zobraz články)

Dita je drzá slečna s vlastným názorom, ktorý prezentuje bez akýchkoľvek predsudkov. Venuje sa témam vzťahov, recenziám a tomu, čo má ostať za dverami bytu každej správnej ovce.


michaelaMichaela

Redaktorka (zobraz články)

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (:


mikaukaMikauka

Redaktorka (zobraz články)

Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Väčšinou stále v pohybe, nikdy sa nenudí a neobsedí. Píše srdcom, nekopíruje bulvár. Vždy povie, čo si myslí :)


tatiana

Tatiana C.

Redaktorka (zobraz články)
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a …. Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.

dominika

Dominika S.

Redaktorka (zobraz články)

Dievča, ktoré miluje zábavu, umenie, literatúru a chilli. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať. Mojou vášňou sú všetky formy písania – od čarbania do zápisníka až po produkovanie článkov na internete :)