Viola Macáková bola mladou modelkou, učiteľkou anglického jazyka a aktivistkou, zaujímajúcou sa o neprávosť páchanú na ľuďoch po celom svete. Osud sa k nej ale zachoval nemilosrdne, keď sa stala obeťou beštiálneho útočníka, ktorý jej z posledných minút na zemi urobil absolútne peklo. Najnovšie sa objavila šokujúca infomácia o tom, kto tento ohavný čin mohol spáchať.

Zavraždenú tmavovlásku našiel znechutený svedok v bratislavskom prístave vedľa Dunaja celú dobitú a zneužitú, pričom kvôli absencii dokladov spočiatku nebolo možné telo identifikovať. Polícii sa neskôr podarilo zistiť, že sa jedná o 34-ročnú Violu Macákovú, ktorá sa úspešne živila ako modelka, učiteľka či fotografka.

viola macakova

O nežnej brunetke mnohí ľudia z jej okolia rozprávajú v superlatívoch, keďže bola všeobecne považovaná nielen za nádhernú dámu, ale i citlivú a mierumilovnú dušu, v kolektíve veľmi obľúbenú. Nikto z jej najbližších si nedokázal predstaviť, kto by mohol tak nekonfliktnú osobu umlátiť na smrť a dokonca pred posledným vydýchnutím ešte zneužiť.

Hoci vyšetrovatelia z dôvodu prebiehajúceho pátrania po útočníkovi v týchto chvíľach nemôžu uverejniť bližšie podrobnosti, na povrch mali predsa len vyplávať prekvapivé poznatky. Podľa informácií portálu Pluska.sk sa mala nebohá kráska stretávať s dvomi mužmi, pričom jeden z nich vraj túto skutočnosť neuniesol a mal konať v zápale obrovskej žiarlivosti. Anonymný zdroj z okolia polície údajne prezradil, že vrahom by mohol byť ohrdnutý nápadník, ktorý chcel Violu len pre seba.

Viola Macáková

 Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Viola Macáková