V roku 1993 sa v Austrálii narodil chlapček, ktorý spôsobil celosvetový šok. Jeho koža sa totiž vyvinula do niekoľko násobne väčších rozmerov, než bolo telíčko bábätka schopné uniesť, v dôsledku čoho mu roky škaredo ovísala. Tomm Tennent má dnes 27 rokov, je šťastne ženatý a vyzerá na nepoznanie!

Dieťa s výzorom starého dedka bolo dlhodobo považované za nevysvetliteľný medicínsky zázrak. Jeho telo dokázalo niečo, s čím sa odborníci u žiadnej inej živej bytosti nikdy nestretli. Okrem toho, že si už ako novorodenec niesol na sebe hmotnosť kože, zodpovedajúcej malému školákovi, neskôr sa mu podarila ďalšia senzácia.

tomm tennent

Keďže sa nezvyčajná vada nijak liečiť ani ošetriť nedala, museli sa rodičia spoľahnúť len na zázrak z nebies. Znie to neuveriteľne, no ich modlitby boli skutočne vyslyšané, nakoľko Tomm začal približne v teenagerskom veku do svojho obrieho tela postupne prirodzene dorastať.

Tomm Tennent

Jedinečný muž má dnes 27 rokov a na prvý pohľad by ste možno ani netušili, že sa celé detstvo potýkal s nepoznanou diagnózou. Z hrubo zvráskaveného bábätko vyrástol mladý sympaťák, ktorému v šťastnom a zdravom živote vôbec nič nechýba.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tomm Tennent now

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Tomm Tennent