Kim Kardashian, populárna americká ikona arménskeho pôvodu, oslávila v piatok 21. októbra svoje 36. narodeniny. Muž jej života, ktorému v decembri porodila syna, jej namiesto nekresťansky drahého darčeka poslal na sociálnu sieť dojímavé video, v ktorom neuvidíte ich najsladšie momenty, ale niečo oveľa viac!

Drsný umelec Kanye West dokázal nielen Kim, ale aj celému svetu, aká citlivá a vnímavá osoba sa v ňom skrýva. Spravil tak na narodeniny svojej milovanej polovičky Kim Kardashian, kedy jej preukázal, že fráza “family first” je uňho skutočne na prvom mieste. I keď ešte stále neutíchajú reči o nedávnej lúpeži v Paríži, čokoládový drsňák si povedal, že nedovolí, aby to prekazilo radosť jej lásky z narodenín. Obľúbenej Kim, ktorú na Instagrame sleduje vyše 80 miliónov fanúšikov, poslal v jej veľký narodeninový deň “super-emotívne” video, ktoré chronologicky zostrihal z rodinných videí rodiny Kardashian. Pravdepodobne o nich netušila ani samotná hviezda. Prostredníctvom videa diváci prechádzajú jej detstvom, kde sa hrá so sestrami, žartuje s otcom a užíva si bezstarostný sladučký život až po dospelosť. Samozrejme, nájdete v ňom celú blízku rodinu vrátane ich babičky i rodičov slávnych sestier. Video, ktoré je zakončené emotívnym ,,ľúbim ťa” od jej dnes už mŕtveho otca, malo na sociálnej sieti do hodiny vyše 78 000 páčikov.

Kanye poslal Kim video s odkazom: “Happy Birthday babe”

https://twitter.com/kanyewest/status/789586804450000896

Narodeninový pozdrav od sestry Kylie

Happy Birthday Kimberly 😇 I love you sister 🎈🎉

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Narodeninový pozdrav od sestry Kourtney

Narodeninový pozdrav od sestry Khloé

Zdroj: Twitter, Instagram, Elitedaily.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)