Najprv sa hovorilo o svadbe, potom o rozchode a ako sa zdá, Katy Perry a Orlando Bloom tvoria bez akýchkoľvek špekulácií aj naďalej obyčajný zamilovaný pár. Dvojica iba prednedávnom ukázala svoje veľké srdce, keď sa celebrity objavili ako pán a pani Clausovci v detskej nemocnici v Los Angeles, no ako si prejavujú svoju náklonnosť navzájom? Minimálne krásna speváčka vytiahla pred pár dňami skutočne neprekonateľný tromf!

Človek by to doňho ani nepovedal, no kultový ,,Legolas” z Pána prsteňov oslávil už neuveriteľných 40 rokov. Kým niektoré celebritné páry by si venovali čo najdrahšie a najbizarnejšie dary, Katy Perry prekvapila Orlanda Blooma niečím skutočne neprekonateľným. Možno by ste očakávali, že hviezdy takéhoto kalibru si vystroja výhradne pompézne bujaré párty, no oslava hollywoodskeho herca bola skutočne jemná a omnoho cennejšia ako len ,,veľký opijáš” s celebritnými ,,priateľmi”. Jeho najdrahšia mu totiž pripravila skutočne obrovské prekvapenie! Hneď po gratulácii a sfúknutí sviečok sa pred ním objavila jeho milovaná mama Sonia Constance Josephine, ktorá žije v hercovom rodnom Anglicku. Podľa zdrojov bol Orlando viac ako dojatý a dokonalejší narodeninový darček si ani nemohol priať. Pozrite sa na tú detskú radosť v jeho očiach. :)

Orlando so svojou matkou v deň svojich 40. narodenín

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)