Tohtotýždňová pätica relácie Bez servítky je zmeskou naozaj rôznorodých ľudí. Jeden člen vám dokonca mohol byť známy, nakoľko ako raper skúšal pred pár rokmi šťastie v Česko Slovensko má talent. Na prvý pohľad veselý a temperamentný Jeffy Boy, ako znie prezývka Maroša Fuska, má však za sebou ťažké životné skúšky.

Jeffyho problémy začali už pri narodení, kedy mu bolo diagnostikované závažné neurologické ochorenie – detská mozgová obrna. A hoci má za sebou liečenia v kúpeľoch, zdravotné ťažkosti sa vraj stále ozývajú. ,,Som rád, že som na tom tak, ako som,” aktuálny účastník Bez servítky priznal pre TV JOJ.

Maroš ďalej prezradil i to, že napriek náročnému ochoreniu mu invalidný dôchodok úrady priznať nechcú. „Päťkrát ma otočili a poslali späť s tým, že nemám na to nárok. Predstavte si, koľko aj zdravých ľudí poberá invalidný dôchodok a mňa len otáčajú,“ uviedol smutný rodák z Detvy, ktorý momentálne žije v Bratislave a pracuje ako ochrankár.

Život amatérskeho rapera je okrem choroby poznačený aj smrťou milovanej mamy, ktorá mu zomrela pred očami, keď mal iba dvanásť rokov. ,,V kuchyni pripravovala obed, išla vziať niečo do chladničky a zrazu odpadla. Buchla sa o kuchynskú linku a padla na zem. Mala silný epileptický záchvat. Rýchlo som volal záchrannú službu, lenže vtedy bola taká doba, že deti často zneužívali telefónne číslo záchrannej služby, tak mi ani neverili, že to myslím vážne. Volalo im dvanásťročné dieťa a prosilo ich, aby prišli pomôcť mame. Nakoniec prišli, ale pomôcť sa jej už nedalo,“ so slzami v očiach sa Jeffy Boy vrátil ku bolestivej udalosti, po ktorej sa oňho staral nevlastný otec.

Mužovi je 33-ročný pracovník SBS-ky za výchovu nesmierne vďačný, pričom okrem neho prechováva vďaku aj ku priateľke Viky. Tá sa mladíkovi snaží byť za každých okolností veľkou oporou. A ako im to spolu pôjde v kuchyni, si môžete pozrieť na obrazovkách TV JOJ už dnes podvečer.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Joj.sk