24-ročná kráska Cara Delevingne rozbehla svoju celosvetovú kariéru ako jedna z najpopulárnejších modeliek súčasnosti a vďaka svojej tvári a atypickému obočiu sa stala tvárou mnohých reklamných kampaní. Krásnej plavovláske však nestačilo byť iba ,,hlupučkou modelkou” a celému svetu chcela ukázať aj svoj herecký talent.

Care sa predsa len podarilo zahviezdiť aj na striebornom plátne a v súčanosti sa teší jednej z hlavných úloh v dlho očakávanom filme “Valerian and the City of a Thousand Planets”. A teraz pozor, kráska k nemu NASPIEVALA titulnú skladbu s názvom ,,I Feel Everything”, ktorú produkoval jedinečný Pharrell Williams. Toto jednoducho musíte počuť! :)

Video: YouTube | Foto: images.alphacoders.com, wallpaperswide.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)