Čoraz viac známych osobností sa na sociálnych sieťach vyjadruje k nepopulárnej téme vakcinácie proti ochoreniu Covid-19. Názor na očkovanie delí ľudí na dva tábory, ktoré sú voči sebe často kritické. Svoj pohľad na situáciu teraz uviedla aj influencerka Jasmina Alagič. 

Úspešná podnikateľka v krátkom videu neskrývala pohoršenie nad neustálymi slovnými atakmi medzi očkovanými a neočkovanými. Podľa nej by mali ľudia žiť v mieri bez ohľadu na to, či sa niekto vakcínu rozhodol prijať alebo nie.

,,Veľmi vidím za posledné dni, čo hrozné sa tu píše ľuďom. Drahí milí ľudia, nebuďme deb*li! Keď niekto propaguje niečo, s čím nesúhlasím, môžem s tým nesúhlasiť a byť stále v pohode vyrovnaným človekom bez toho, že budem niekomu nadávať,“ hovorí v instastories mamička dvojročného Sanela.

jasmina alagic

,,Narážam na to, čo sa deje okolo ľudí, ktorí propagujú očkovanie. Akože to, jak sa ľudia zbláznili a urážajú ich, je podľa mňa katastrofa. Mňa už toto očkovanie tak strašne ser*e. Očkovaní dajte pokoj neočkovaným! Neočkovaní dajte pokoj očkovaným!“ rozhorčila sa známa televízna moderátorka, ktorá uvádza, že nikto nevie, kde je naozaj pravda.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zaočkovaná som, pretože som lekár d*bil. V živote som to neštudovala, absolútne sa do toho nevyznám. Dôverujem ľuďom, ktorí s tým robia, ktorí majú skúsenosti a znalosti. Aj napriek tomu si dokážem trošičku zapochybovať, pretože si vravím – toľko zaočkovaných ľudí, rekordný počet prípadov, štvrtá, piata, desiata dávka, nikto vlastne netuší, ako to funguje,polemizuje balkánska kráska, ktorá vidí prioritu v duševnej pohode. ,,Keď sa zbláznime, to len bude v p***,“ dodala na záver. Celé jej vyjadrenie nájdete vo videu!

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com