Uplynulý sobotňajší večer sa niesol v znamení veľkolepého finále šou Česko Slovensko má Talent. Hoci každý z účinkujúcich sa bezpochyby môže pochváliť nesporným nadaním, do žiarivého superfinále sa napokon prebojovali dve mladé vychádzajúce hviezdy Margaréta Ondrejková a Samuel Rychtár. 

Predstavitelia obidvoch národov sa spolu zišli na pódiu, aby si vypočuli verdikt, na aký čakali celé mesiace. Mladá Slovenka i jej “oponent” z Čiech sa vyznačujú výnimočným speváckym prednesom, za čo si obidvaja v kastingovom kole vyslúžili Zlaté bzučiaky.

česko slovensko má talent

Po tom, ako moderátori Dávid a Lujza vyriekli dlho očakávané meno odmenené až 70 percentným podielom v hlasovaní, spustila sa lavína neovládateľných emócií. Rozprávkovú výhru 50 tisíc eur si zo súťaže odniesla speváčka Margarétka, ktorá nedokázala skryť slzy dojatia či úprimný úsmev radosti.

Margaréta Ondrejková talent

Diváci po celkovom rozhodnutí zaujali jednotný postoj a o prvotné odozvy sa neváhali podeliť aj prostredníctvom sociálnych sietí. ,,Neskutočná bola, naozaj úžasná,” rozplývala sa slovenská diváčka. ,,Hneď, ako som počul tú pieseň, ako ju zaspievala, som vedel, že vyhrá,” pridal sa fanúšik z Čiech. Len 16-ročná mimoriadne šikovná tmavovláska v luxusnej princeznovskej róbe so skladbou Never Enough prevalcovala všetkých súperov a zaslúžene si získala obdiv nielen poroty, publika, ale i televíznych divákov. K víťazstvu srdečne gratulujeme!

tv joj insta

Margaréta Ondrejková – Never Enough

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyhlásenie výsledkov šou ČSMT

Zdroj|Foto: YouTube, Instagram/tvjoj