Že je pivo chlapský nápoj? Ale kdeže! Ruku na srdce, koľkokrát sa vám stalo, že ste si vysmädnuté upili z pohára vychladeného čapáka a zažili ste doslova siedme nebo? Určite nie raz. Aj keď sa medzi nami dozaista nájdu dámy, ktoré horkú chuť piva nemusia, no možno sa občas premôžu v domnienke, že si vďaka jeho srkaniu zväčšia prednosti. 

O tom, že je pivečko zdravý nápoj, zrejme viete. Je v ňom totiž najviac obsiahnutý vitamín B a okrem neho i bielkoviny, sacharidy či rôzne stopové prvky (zinok, meď, selén a chróm), pričom napríklad taký tuk alebo cholesterol by sme v ňom hľadali márne.

Rastú či nerastú?

Hoci pijú pivo viac muži, ani dámy ním nepohrdnú. Niektoré najmä preto, že veria jeho pozitívnym účinkom vplývajúcim na rast poprsia. Je však naozaj pravda, že môžeme mať z piva krajší a pevnejší dekolt?

Teraz vás zrejme sklameme, ale ide o mýtus. Keďže pivo povzbudzuje chuť do jedla, ľudia si pri jeho pití zvyknú veľmi radi ujedať rôzne dobroty, čoho následkom je priberanie. A tak, ako je mýtus to, že chlapom rastie z piva brucho, tak je mýtus i to, že nám ženám zase prsia. Ach, koľká to škoda! :(

Foto: giphy.com, wallpapercave.com, depositphotos.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)