Keď sa povie slovenská módna ikona, asi väčšina si jednoznačne predstaví speváčku Daru Rolins, ktorú už roky ľudia obdivujú za jej vycibrený vkus. Nie vždy sa však blondínka stretne u fanúšikov s pochopením – najnovšie si ju dámy podali za tento poriadne extravagantný kúsok!

Či luxusné elegantné šaty alebo neforemné šušťáky, Daru Rolins môžeme na verejnosti vidieť v rôznych outfitoch, avšak vo všetkom, čo si na seba oblečie, vyzerá stále perfektne. Ako sa ale hovorí, 100 ľudí, sto chutí – nie vždy tak obľúbená slovenská speváčka svojím výberom jednotlivých modelov ulahodí každému očku.

Dara Rolins

,,Vždy top, Dara, ale viac škaredšie topánky som asi nevidela,” pri pohľade na jednu z posledných fotiek módnej divy sa neudržala istá fanúšička. Špicaté nízke čižmičky s leopardím vzorom však neušli pozornosti i ďalším obdivovateľom známej krásky, ktorí nad nimi zalamovali rukami. V komentároch sa dokonca našiel odkaz, aby ich 46-ročná ikona radšej spálila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže je jasné, že záber s pre mnohých nelichotivým doplnkom pochádza z nejakého fotenia, ktorých má Dara vo svojom vysokom pracovnom tempe viac než dosť, extravaganté topánky, aké bežne v uliciach nevidíme, si tak podľa nás atraktívna hudobníčka v úlohe modelky rozhodne dovoliť mohla, čo myslíte?

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi