V utorok strhli na seba všetku mediálnu pozornosť MMA zápasník Karlos Vémola a modelka Lela Ceterová. Šesť týždňov po narodení ich synčeka Rockyho sa dvojica definitívne rozišla. Podľa prvotných slov kontroverzného športovca mala byť príčinou nevera dvojnásobnej mamičky, ktorá sa údajne potajomky stretávala s Karlosovým dobrým kamarátom. Lela však tvrdí niečo iné a dnes už aj jej exsnúbenec.

,,To, že má pomer s iným frajerom, je nechutné samo o sebe, približne šesť týždňov po pôrode. Ale o to horšie je to, že to bol môj dobrý kamarát. Teraz chce všade na sociálnych sieťach dávať, že ja som ten neverník. Že ju bijem a tak ďalej. Viete si predstaviť, že keď chytíte ženu so svojím veľmi dobrým kamarátom, takže facky začnú lietať. Facky dostal iba on. Dostal dve. Nie zato, že spí s mojou ženou, ale zato, že je prasa. Že sa hrá na kamaráta,“ tvrdil vo videu Karlos Vémola, ktorý uviedol, že mesiac po pôrode je aj manželka spomínaného kamaráta. A kým ona ležala s ťažkosťami v nemocnici, Vít Kaiser mal chodiť práve za Lelou.

Lela sa z kamarátkinho mobilu vyjadrila k bitke i nevere

Krátko nato, ako médiá zaplavila správa o definitívnom rozchode známeho páru, svoje vyjadrenie poskytla aj slovenská playmate. Avšak len prostredníctvom kamarátkinho Instagramu, nakoľko po odchode k nej nemala telefón.

„Teraz musím písať z mobilu Kamilky, ktorá ma prichýlila k sebe domov s dvomi deťmi. Po tom, čo si ma zbil a v náručí som mala mesačného Rockyho. Mám z teba strach. Ešte si mi zobral môj mobil… Neviem sa nikomu dovolať a ani na svoj Instagram ísť. S nikým som nič nemala… Si chorý, žiarlivý človek. Len ma vydieraš, lebo sa ti to hodí. Zbil si ma s dieťaťom v náručí. V živote s tebou už nebudem,“ uverejnila blondínka a pokračovala slovami o nevere, no o tej Karlosovej.

,,Ty, čo sa ku*víš nonstop, raz to bola Poľka, potom Češka, potom ku*vy zo stripklubu, kde tráviš rád čas. Nehovoriac o všetkých exku*vách, s ktorými si neustále v kontakte. Chodiš domov vždy o druhej ráno, lebo sa ku*víš nonstop,“ pokračoval príspevok, ktorý mala podľa Lelinej manažérky Niny Sedlákovej naozaj napísať ona. Modelka sa údajné Karlosovo násilie rozhodla riešiť podaním trestného oznámenia.

Karlos zmenil výpoveď

Následne sa stalo to, čo asi nikto nečakal. Karlos Vémola svoje video, ktoré si môžete pozrieť — TU —, z Instagramu vymazal a ešte v utorok večer prostredníctvom mediálneho zástupcu Aleša Rataja výpoveď zmenil.

,,Nezhody, ktoré medzi Lelou a Karlosom nejakú dobu trvajú, sa týkajú iba ich dvoch a nikoho iného. Karlosa Vémolu spätne veľmi mrzí, že do ich vzájomných partnerských problémov bol neprávom uvedený pán Kaiser a jeho rodina, ktorá s ich rozchodom nemá nič spoločné. Karlos dnes pána Kaisera osobne kontaktoval a vyjadril jemu aj jeho manželke úprimné ospravedlnenie,“ Rataj uviedol pre redakciu Fightlive doplňujúc, že k fyzickému útoku na Lelu Ceterovú nikdy nedoošlo. Kde je v tejto československej telenovele pravda, vedia už asi len Lela a Karlos.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Fightlive evropa2.cz, Instagram/karlos_terminator_vemola | Foto: Instagram/lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola