Spevák David Key a make-up artistka Miroslava Fabušová si okamžite po svojom zoznámení padli do oka a začali sa intenzívne kamarátiť. Dvojica sa mala dokonca dohodnúť, že bude mať spolu dieťatko, po ktorom obaja túžili. Čo je na tom pravdy?

Priateľstvo medzi Davidom Keyom a Mirkou Fabušovou trvalo iba štyri mesiace. V auguste došlo medzi influencermi k ostrému konfliktu, ktorý sa nezaobišiel bez fyzického útoku a poškodenia vchodových dverí na bytovom dome. K incidentu bola privolaná aj polícia. Po takmer štyroch týždňoch Nový Čas prichádza so šokujúcim pozadím, ktoré malo viesť k potýčke.

Kamarát Davida a Mirky, ktorí v čase najväčšieho priateľstva zdieľali jeden byt, vyzradil, že si dvojica naplánovala bábätko. „David je síce homose*uál a nehanbí sa za to, ale dieťa vždy chcel a rovnako aj Mirka. A tak spolu udržiavali intímny vzťah. Nakoniec sa podarilo, Mirka zostala tehotná, dokonca sa niekoľko týždňov držala a nepila alkohol ani nič iné,“ šokuje neznámy, podľa ktorého slov vraj kráska, bohužiaľ, potratila. A práve táto tragédia sa mala podpísať pod nedávnou roztržkou.

„Skončila v nemocnici a zvalili to na zdravotné ťažkosti, ale pravda je, že potratila a presne preto aj prišlo k hádke s Davidom. On jej vyčítal, že posledné týždne znova pila, a preto prišla o dieťatko,“ uzavrel anonym.

Ohľadom nepríjemnej situácie sme kontaktovali aj hlavných aktérov. Kým David sa k téme vyjadrovať nechce, Mirka uviedla, že ani jedno z vyššie spomenutých tvrdení nie je pravdivé.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk, Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/davidkeyofficial