V dnešnom facebook-insta-youtube svete sa popularita meria lajkmi. Týka sa to, samozrejme, aj hudobných umelcov, pre ktorých páčiky predstavujú pozitívnu odozvu od fanúšikov a akýsi hnací motor robiť veci ešte lepšie, aby teda nabudúce bolo lajkov viac. Martin Jakubec však zrejme zdieľa inú teóriu. Čím viac dislajkov a negatívnych reakcií, tým produkuje stále viac a viac hitov. Pardon, v jeho prípade šitov.

Áno, po 20 dňoch, ktoré uplynuli od vydania prerábky východniarských piesní „Šalena ja bula“, „Napísal mi milý“, „Chodzili by do nás“ sa pán Martin Jakubec, ej kej ej EMďzej, opäť hlási o slovo. To, že východniarom sprznil ľudovky, o tom sa snáď ani baviť nemusíme. Veď po tých negatívnych komentoch by iní už asi chodili po kanáloch. Kdežto Martin je iný prípad. On potrebuje byť stále na výslní, nedajbože, by sa naňho zabudlo.

Takže, aby sa nezabudlo, najnovšie si vzal do parády nie ľudovku, nie diskohity 80. rokov, ale svetový megahit Blurred Lines od Robina Thickeho, T.I. a Pharrella, ku ktorému si prizval na pomoc aj akéhosi Stacha.

Cieľom novinky „Kúp nás“ má byť podľa EMďzeja to, aby ste si ho kúpili na diskotéku, svadbu, párty, narodeniny a iné oslavy. Vraj je náš. Milý kráľ šoubiznisu, ako sa, mimochodom, PhDr. Martin Jakubec, PhD. sám nazýva (pre neznalých – tie tituly sme si nevymysleli), my by sme vás na oslavu nechceli ani zadarmo.:)

JAKUBEC „EMdžej“ & STACHO – KÚP NÁS#KPNS!

Martin Jakubec – Východňárske hity Šalena ja bula, Napísal mi milý, Chodzili by do nás

Robin Thicke – Blurred Lines ft. T.I., Pharrell

Zdroj/Foto: YouTube