Svadba patrí k tým najdôležitejším okamihom v živote každej ženy i muža. Mnoho budúcich novomanželov však neudrží svoje slzy, no nevesta menom Elizabeth chcela odľahčiť túto atmosféru plnú emócií a rozhodla sa, že jej veľký deň “D” bude plný smiechu.

Svadobný fotograf a kameraman menom Jon Clark pravidelne pridáva na internet zostrihy zo svadieb, ktoré sršia láskou a nádhernými okamihmi. Snúbenci Elizabeth a Tom si ho tiež zajednali, no ich veľký deň “D” sa odlišoval od drvivej väčšiny.

Medzi tie najkrajšie chvíle patrí jednoznačne natáčanie prvého stretnutia, kedy ženích po prvýkrát uvidí svoju milovanú polovičku v svadobných šatách. Elizabeth však prišla s originálnou myšlienkou, vďaka ktorej nezaprela svoju humornú stránku osobnosti a túto emotívnu chvíľku premenila na poriadny výbuch smiechu. Jej snúbenec Tom ju očakával na moste s kytičkou v ruke, no ona si namiesto príchodu v róbe zvolila mohutný kostým Tyranosaura Rexa! Hlavným dôvodom, prečo tak urobila, bolo akési symbolické rozlúčenie sa s dievčenským priezviskom, ktoré bolo “Rex”. No nie sú rozkošní? :)

Foto/ Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.