Nie každá verejne známa osobnosť má tendenciu pretriasať vlastné súkromie v médiách či na sociálnych sieťach. Niekdajšia spevácka hviezda a šikovná fotografka Michaela Palová, známa pod umeleckým menom Misha, len prednedávnom priznala niečo, o čom tušili naozaj len ľudia z jej blízkeho okolia.

Usmievavá tmavovláska sa preslávila pred rokmi vďaka niekoľkým úspešným hitom, ktoré ju v istom období vyniesli medzi najlepšie slovenské interpretky. Po narodení dvojičiek Mie a Nali však kráska pred pokračovaním v skvele rozbehnutej kariére uprednostnila materské povinnosti.

Misha

Sympatická Misha spočiatku po boku otca svojich dcérok pôsobila veľmi šťastne a vyrovnane. Ešte niekoľko rokov dozadu dvojica otvorene hovorila o spoločnej budúcnosti či dokonca spečatení lásky pred oltárom. Dnes je ale všetko inak, nakoľko známa mamina v úprimnom rozhovore pre portál ahojmama.pravda.sk prezradila nepríjemné novinky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Utajovaný rozchod

Michaela s priateľom išli nečakane od seba ešte v priebehu minulého roka, no rozchod pred širokou verejnosťou doteraz tajili. Dôvodom môže byť aj fakt, že speváčka krach vzťahu niesla veľmi ťažko. „Mnohí to tiež poznáte, a tak nemusím nijak vysvetľovať, aké je to ťažké, a ako mi je niekedy smutno,” zdôverila sa brunetka, ktorá žiaľ z rozpadu rodiny ešte dodnes úplne neprekonala.

Ako však sama priznáva, robí všetko preto, aby rozkošné dvojičky prežili nádherné detstvo a odchodom otca neboli nijak poznačené. Detičky sa s ním preto stretávajú pravidelne, pričom sa všetci snažia medzi sebou udržiavať priateľské väzby. Napriek tomu ale odlúčenie od partnera Misha zvláda ťažko a na problémy sa snaží zabudnúť najmä pri umeleckých činnostiach.

Misha

Zdroj: ahojmama.pravda.sk | Foto: Instagram/michaelamishapalova