Fanúšikovia jednej z najslávnejších latino kráľovien sa dočkali veľmi smutných správ. Speváčka a herečka Jennifer Lopez napriek urputnej snahe o zachovanie vzťahu oficiálne ohlásila zrušenie zásnub.

Populárna diva J Lo nenachádza celoživotné šťastie po boku muža ani na štvrtý pokus, keďže jej štvorročný románik so športovcom Alexom Rodriguezom definitívne stroskotal. Dvojica si pritom ešte pred pár týždňami užívala idylku v Dominikánskej republike, no už vtedy sa v kuloároch pošepkávalo o ich veľkej kríze.

jennifer lopez alex rodriguez

51-ročná obdivovaná kráska a jej o šesť rokov mladší ex-partner museli svadbu kvôli pandémii koronavírusu preložiť na tento rok, avšak usporiadania slávnostnej ceremónie sa napokon nedočkali. Jennifer potvrdila, že išli s Alexom od seba, pričom ten už má vraj pokukávať po omnoho mladšej kočke.

,,Uvedomili sme si, že sme niečo viac ako priatelia a tešíme sa, že to tak zostáva. Budeme pokračovať v spoločnej spolupráci a podporovať jeden druhého v zdieľaní našich biznisov a projektov,“ znie triezve stanovisko čerstvo rozídenej Američanky, ktorá je po rokoch znovu sama.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jennifer lopez

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/Jlo, Pexels.com