Na jar tohto roku sa zdalo, že sa na známu speváčku konečne usmialo šťastie. Láska s jej novým objavom naberala od začiatku turbulentný spád a nebyť pandémie, možno by už kráske zazvonili svadobné zvony. Teraz je však všetko inak.

Všetci fanúšikovia jednej z najobľúbenejších svetových speváčok Demi Lovato sú v týchto dňoch poriadne v šoku. V živote hudobnej star, ktorá si už prešla niekoľkým ťažkými obdobiami, opäť zavládli krušnejšie chvíle.

V apríli tohto roku sa Demi Lovato začala objavovať po boku herca Maxa Ehricha, pričom dvojica bola spolu natoľko šťastná, že sa v júli zasnúbila. Populárna kráska dokonca ešte nedávno premýšľala nad svadbou. A keďže aktuálna situácia by jej nedovoľovala mať veľkolepú oslavu v prítomnosti celej rodiny a priateľov, zvažovala, že si s polovičkou povedia áno iba v tajnosti.

O mesiac neskôr je však tento scenár definitívnou minulosťou. Známy párik sa totiž rozhodol ísť od seba, pod čo sa podpísal fakt, že obaja vyšli z dokonalej bubliny, v ktorej si dennodenne nažívali, a začali sa angažovať vo svojich prácach. Napriek tomu, že láskyplné puto medzi Demi a Maxom rozbila kariéra, podľa zdroja z blízkeho okolia sa naďalej rešpektujú a jeden druhého milujú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com | Foto: Instagram/ddlovato, YouTube, Twitter