Svadobný deň by mal pre ženu predstavovať najkrajší zážitok v živote, kedy sa ako mávnutím čarovného prútika zmení na pôvabnú princeznú a po celú noc sa stáva jasným stredobodom pozornosti. Predstavy o rozprávkovej hostine mladej nevesty z Anglicka však skončili absolútnym fiaskom, pričom dôvod vás poriadne zarazí!

Sklamaná žena sa s netradičnou skúsenosťou zdôverila na stránke Reddit. V krátkom príbehu opísala svoj zážitok zo sobáša, aký by jej určite žiadna z nás nezávidela. Hostina nemenovanej dámy totiž skončila predčasne, pričom polovica z pozvaných hostí v jednom okamihu záhadne zdúchla.

svadba

Nevesta vôbec netušila, čo sa deje. Ako sama prezradila, bola dlhodobo presťahovaná ďaleko od rodiny, a tak sa s cieľom ušetriť príbuzným náklady na ubytovanie rozhodla zorganizovať hostinu doma. To však ešte netušila, že krátko po začatí oslavy sa väčšina svadobčanov, vrátane celej jej rodiny, bez slova vytratí.

Vysvetlenie prišlo až ráno

Šokovaná mladomanželka sa dôvody podivného správania hostí dozvedela až na druhý deň. Za obrovským podrazom stála jej vlastná sestra, ktorá si presne v rovnaký deň naplánovala súkromnú párty, kde najbližším oznámila pohlavie očakávaného dieťatka. Pohoršenie nešťastnej nevesty bolo o to väčšie, že nikto z príbuzných sa jej o tom ani len nezmienil.

,,Nikto sa neobťažoval opýtať sa ma, či náhodou nechcem byť pri tom. Nikto sa mi ani len neospravedlnil. Všetci prileteli len na víkend, takže som sa s nimi ani nemala šancu porozprávať,” sťažuje sa nemenovaná Angličanka. Mnohí ľudia tak prostredníctvom komentárov vyjadrili veľké pobúrenie a nad konaním svadobčanov, ktorí žene bez váhania pokazili najčarovnejšie okamihy v živote, len neveriacky krútia hlavami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Reddit.com | Foto: Pexels.com