Energická herečka Mária Bartalos už viackrát v šou Tvoja tvár znie povedome ukázala svoje herecké a spevácke kvality. Minulý týždeň jej ruleta prisúdila rapera Eminema, a tak nasledovalo bežné kolo povinností, tréningov a príprav, kedy však zrejme ani len netušila, čo ju v nedeľu večer čaká.

Rapovanie nie je vôbec jednoduché. Zapamätať si množstvo textu, a ešte v angličtine, a zároveň pri tom nestratiť rytmus je naozaj veľká výzva. Ako sa s ňou Mary Bartalos popasovala?

Nedopadlo to podľa predstáv

Mary v rozhovore pre TV Markíza priznala, že sa poctivo na nedeľné vystúpenie pripravovala. Venovala tomu podľa jej slov najviac času zo všetkých príprav. Ale napokon sa stalo to, čo zrejme nečakala ani v tom najhoršom sne – dostala okno. A hoci počas vystúpenia pôsobila veľmi profesionálne a celé číslo dokončila tak, ako mala, v skutočnosti prežívala na javisku muky, pričom po odspievaní prišli namiesto radosti slzy v očiach.

„Asi sa to trochu aj dalo očakávať, a keďže som bola tak nadrvená ten text, že už mi nevypadávalo nič, tak to prisudzujem možno tréme,“ po svojom vystúpení smutne a sklamane skonštatovala hviezda seriálu Oteckovia. Mary, neboj, my sme si nejaký výpadok či skomoleniny absolútne nevšimli a myslíme, že rovnako tak i väčšina divákov. Bola si super! :)

mária bartalos

Video z Marynho vystúpenia si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram