Slovenská verzia obľúbenej šou Extrémne premeny sa teší veľkej priazni. Po uplynulej epizóde však mnohí diváci ostali poriadne sklamaní z účinkujúceho, ktorý napriek obrovským problémom s obezitou svoj boj nezvládol. Smutní ľudia tak mladíkovi s brutálnou nadváhou neváhajú posielať jasné odkazy.

Tomáš Šotník sa zaradil medzi adeptov s najvyššou hmotnosťou, nakoľko pri prihlásení do relácie ručička na váhe ukazovala alarmujúcich 203 kilogramov. S chorobným prejedaním sa sú, samozrejme, spojené i nemalé zdravotné ťažkosti či hrozivo nízke sebavedomie, čo sa postupne odrážalo na pokusoch o životnú zmenu.

extrémne premeny tomáš

Tréner Maroš Molnár už po prvých týždňoch narazil na prvé problémy, keďže mladík nezvládal ani základné úlohy a bolo čoraz jasnejšie, že vytýčený zámer sa mu podľa plánu naplniť nepodarí.

Napriek tomu mu neustále všetci vychádzali v ústrety a dokonca mu boli pri stanovených cieľoch pozmenené hodnoty. Ani výnimočná ochota odborníkov však nezabránila tomu, aby napokon došlo k úplnému zlyhaniu.

EXTRéMNE PREMENY

Skrytá kamera totiž odhalila, že súťažiaci do seba potajomky tlačil hotové kalorické bomby. Keď sa pri prelomovom vážení po 9 mesiacoch ukázalo, že zdrvený Slovák nechudne podľa predstáv a zároveň podvádza, bolo rozhodnuté – Maroš bol nútený Tomáša zo šou vyradiť a k víťaznému záveru tým pádom nedošlo.

K premene sa vyjadrili aj diváci

Viacerí diváci pri sledovaní nevydarenej premeny upustili slzičku a chlapíkovi s nadváhou vyjadrujú úprimnú podporu. Niektorí dokonca naznačili, aby sa pokúsil vážne problémy riešiť so psychológom. Tomáš mal totiž ťažké detstvo, kedy sa musel vyrovnávať so stratou matky, a to ho prinútilo zabúdať na starosti pri prehľadávaní chladničky.

Ľudia mu ale napriek osobnému zlyhaniu cez sociálne siete prajú jediné – aby sa mu raz konečne podarilo dať si do poriadku život i zmýšľanie, pričom viacerým bolo neúspešného výsledku veľmi ľúto.

markiza instagram

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Markiza.sk