V marci 2019 Jennifer Lopez žiarila šťastím a tešila sa zo svojho nového snubného prstienka. Ten po dvoch rokoch randenia kráska dostala od hráča baseballu Alexa Rodrigueza. Svadba sa pre pandémiu odkladala, až sa napokon úplne zrušila – dvojica sa pre športovcovu neveru rozišla. Latino bohyňa však zrejme absolútne nesmúti, opäť si totiž užíva romantické chvíle.

Jennifer Lopez bola sudičkami obdarená veľkým talentom, krásou a úspechom, no šťastím v láske už pomenej. 51-ročná Američanka sa mala vydávať po štvrtýkrát, avšak, ako je verejnosti známe, namiesto svadby prišiel rozchod.

Už nekoľko týždňov kolujú médiami pikošky o tom, že sa obdivovaná brunetka stretáva so svojím bývalým priateľom, s ktorým tvorila pár od roku 2001 do 2004, pričom s ním bola taktiež zasnúbená. Reč je o hercovi Benovi Affleckovi.

Podľa zdroja britského portálu DailyMail sa mala multitalentovaná umelkyňa s hviezdou filmu Pearl Harbor stretávať už pred zrušením zásnub s Rodriguezom, ktoré prišlo koncom apríla.

Najnovšie fotografi zachytili staronových zaľúbencov  v romantickom objatí a k obnovenému vzťahu sa vyjadril aj Jennifer bývalý mediálny zástupca Rob Shuter. V rozhovore pre reláciu Access Hollywood uviedol, že kráska Benovi nádherný šperk s obrovským drahokamom nikdy nevrátila a Bena dokonca označil za muža jej života.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/jlo, Twitter