Fanúšikovia šou Česko Slovensko má talent sa čoskoro dočkajú ďalšej série, kde sa na poste moderátorky už po druhýkrát stretnú s obľúbenou Jasminou Alagič. Balkánska kráska sa len prednedávnom prihovorila fanúšikom s tým, že jej práca nie je jednoduchá. Čo si o tom myslí Jaro Slávik? 

,,Je to strašne dlhé a únavné na nohy aj kríže,“ komentovala dlhé hodiny na pľaci Jasmina Alagič, ktorá sa na Instagrame zdôverila, že hoci práca v ČSMT je jej dreamjobom, prináša so sebou i strasti.

Teraz úspešná plavovláska na sociálnej sieti uverejnila správu, ktorá v jej telefóne pristála od obávaného porotcu Jara Slávika. ,,Ďakujem za tú drinu počas týchto maratónov. Super, že tam si,“ adresoval ľudské slová moderátorke porotca, ktorý je súčasťou ostrosledovanej relácie už celú dekádu. Je tak jasné, že hľadač talentov je z prítomnosti energickej moderátorky nadšený, aj keď sa k partii pripojila len minulý rok.

cesko slovensko ma talent

,,Ja normálne neverím, s kým robím, a to teraz fakt. Môžeš ty byť takýto veľký človek? Neviem, nechápem a je mi obrovskou cťou byť tam s Vami. To ja ďakujem,“ reagovala známa podnikateľka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Porota býva na natáčaní ešte o pár hodín dlhšie ako my s Davidom Gránským, a teda majú toho na pleciach ešte niekoľkonásobne viac, ale týchto ľudí nebudeš počuť sťažovať sa, nadávať, mať akékoľvek maniere alebo inak zlé správanie, práve naopak! Starajú sa ešte o to, ako sa cítite vy, bez výnimky,“ ospevuje svojich kolegov populárna Slovenka.

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic/csmt_tvjoj