Keď sa spoja dva nadpozemské hlasy kvalitných speváčok, nemôže z toho vzniknúť nič iné než elektrizujúca a vášnivá hudba, ktorá doslova prehrmí celým vašim telom. Tentokrát spojili svoje sily dve divy svetového šoubiznisu, božská Christina Aguilera a jej nástupníčka Demi Lovato!

Dievčatá svoju kariéru odštartovali vďaka detskej stanici Disney Channel, kde dnes už 37-ročná Christina začínala spolu s Britney Spears, Justinom Timberlakeom či Ryanom Goslingom. Jedna z princezien svetovej popmusic si tentokrát prizvala na spoluprácu 25-ročnú Demi Lovato, ktorá je jedným z najväčších hlasových talentov súčasnosti. A vážené, z tejto skladby, ktorá má ZATIAĽ len oficiálne “lyric video”, vám padne sánka. Baby to totiž rozhodne vedia!

Christina Aguilera ft. Demi Lovato – Fall In Line

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)