Nová séria Nákupných maniačok priniesla niekoľko zmien. So šou sa rozlúčil obľúbený stylista Maroš Kočišík a jeho post by mal v najbližších dňoch prebrať moderátor Michal Szabo. Novinkou je aj pozícia tajného porotcu, ktorej sa minulý týždeň zhostila Zuzana Plačková. Kto ju nahradí tento týždeň? 

Ak ste aj v pondelok pozerali maniačky, určite už viete, že novou posilou v tíme je moderátorka Saša Orviská. Tá je známa divákom najmä vďaka šoubizovej relácií TopStar, ktorú vysiela TV JOJ. Vždy upravená a štýlovo oblečená Saša vystrieda prostorekú Zuzanu, ktorá si minulý týždeň rozhodne servítku pred ústa nekládla a skritizovala všetko, čo sa dalo. To si zrejme všimli aj tvorcovia relácie a namiesto kontroverznej playmate-ky, dlhodobejšie obsadili Orviskú, ktorej úloha nebude jednorázová. ,,Občas sa tam zjavím, budem radcom do šatníka maniačok, budem ich aj hodnodiť, ako zvládli obliekanie sa počas súťaže a budem možno takou pravou rúčkou Mariána a Miša Szaba.“

Orviská dodáva, že jej názor je subjektívny a nie každý sa s ním musí stotožniť. ,,Móda má veľmi veľa tvárí, to znamená, že to, čo sa páči mne, sa nemusí páčiť tebe a opačne, čiže v tomto som zdržanlivejšia.“ Sašu v úlohe tajnej porotkyne ste si mohli pozrieť už v pondelkovej epizóde a či sa jej bude dariť lepšie ako Plačkovej, ukáže až čas. :-)

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram