V najnovšej časti obľúbenej relácie Inkognito sa objaví žena so skutočne zaujímavým povolaním. Sympatická Janka, ktorú si produkcia tentokrát zavolala ako jednu z troch záhadných hostí, je totiž učiteľkou papagájov!

Brunetka Janka sa rozhodla, že priamo na nakrúcanie obľúbenej relácie Inkognito prinesie aj jedného zo svojich operených žiakov. Situácia sa však značne skomplikovala, keď sa papagáj Katy pred masou ľudí začal hanbiť – zasekol sa a odmietal zo seba vydať čo i len slovo. No a aby toho nebolo málo, onedlho sa biela kráska rozhodla odletieť preč zo scény, čo znervóznilo najmä televízny štáb.

Papagájovi sa zapáčilo na trámoch rovno nad hlavami divákov, kde zostal sedieť hodnú chvíľu. Pani Janka ho síce volala späť, avšak Katy sa rozhodla svoju učiteľku ignorovať. A tak sa celé natáčanie jednoducho pozastavilo a čakalo sa, kým sa papagáj odhodlá zletieť späť pred kamery.

Vtedy bola v rozpakoch hlavne jedna z celebritných ,,hádačiek“ povolaní, herečka Zdenka Studenková, o ktorej je známe, že je veľkou milovníčkou zvierat. O papagája sa teda celkom pochopiteľne bála. Nakoniec však všetko dobre dopadlo a Katy priletela dole. :)

Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook, Instagram