Keď nový song, tak aj nové video. Sima nezaspala na vavrínoch a po úspešnej spolupráci s Kalim prináša fanúšikom ďalšiu vypeckovanú novinku plnú provokačných fráz. Toto si s ňou budete spievať vždy, keď sadnete za volant svojho auta.

Simona Hegerová slávi jeden úspech za druhým. Keď ide človeku karta, treba to využiť na plné pecky. A Sima jednoznačne vie, ako na to. Len pred pár dňami sme vám priniesli neuveriteľne vydarený duet, ktorý vznikol v spolupráci s Kalim a dnes sa už fanúšikovia tešia z ďalšej novinky.

„Pretože to nie je len o značkových veciach a zažiariť sa dá aj v obyčajnom tričku za 5 eur, ak vieš, ako ho nosiť. Pretože jazdím ako frajerka aj bez KABRIO a milujem svoje 15-ročné (super) Clio.“ Takto uvádza obľúbená speváčka svoj nový song Kabrio z albumu Podľa seba. Na piesni sa okrem Gajla a SinnyToma, podpísaní pod produkciou, podieľal aj Martin Madej, ktorému Sima ďakuje za spoluprácu a účinkovanie v klipe.

„Som strašne vďačná a šťastná, že vždy presne chápete, čo vám chcem novou skladbou povedať… spolu rúcame zaužívané postupy,“ usmievavá Sima vyznáva na svojom instagramovom profile vďaku fanúšikom. Provokačný text novej piesne totiž hovorí o živote, ktorý sa dá užívať aj bez kopy peňazí a drahých áut a zároveň sa obúva do „instagramových múz“, ktoré samé seba prezentujú cez značkové veci a mužov, ktoré im ich kupujú. Túto chytľavú melódiu nedostanete z hlavy!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/simonahegerova | Foto: Instagram/simonahegerova