Legendárna Nora Mojsejová Kabrheľová sa do pamäte slovenského národa zapísala najmä prostorekým vyjadrovaním, na aké sa nikto v našom šoubiznise nechytá. Prednedávnom sebavedomú podnikateľku z Pereša ľuďom pripomenul naozaj netradičným spôsobom raper Separ.

Televízia Markíza pred rokmi odvysielala výstrednú reality show s názvom Mojsejovci, kde slávny bývalý manželský pár Braňo s Norou vyjadrovali názory na dianie v našej krajine na plné ústa.

Mojsejovci

O tom, že Norika pri komentovaní nielen politickej situácie na Slovensku nikdy zdržanlivá nebola, svedčí aj príspevok manžela speváčky Tiny. Nevedno, čo ho k tomu viedlo, no Separ vytvoril originálny zostrih najväčších perál, ktoré kedy z úst populárnej východniarky vyšli.

Súčasťou videa s Norou Kabrheľovou je aj reklama na veľké hip-hopové turné s názvom Prepáčte Tour, ktoré štartuje práve dnes. Popetovaný raper tak v priebehu jediného dňa stihol pobaviť už desiatky tisícok ľudí, ktorí si nahrávku pozreli. Upozorňujeme ale, že toto video priložené nižšie pre mierne a slušné povahy veľmi určené nie je :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

separ

Video od Separa s Norou Kabrheľovou si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: Instagram/separ_dms | Foto: Instagram/separ_dms, Facebook/Nora Kabrheľová, Nora Mojsejova Fanclub, streamable.com