Priateľkina svadba bola pre Twiinsky neopakovateľná udalosť, na ktorej jednoducho museli byť. Nuž pobalili si kufre z Farmy a po ceste zobrali aj instagramovú kráľovnú Zuzanu Plačkovú – svojím spevom to poriadne roztočili!

Médiá nedávno obletela informácia o tom, že spevácke duo Twiins opúšťa statok Farmy. Mnohí sa domnievali, že drsné podmienky v neľútostnej prírode boli na krehké dievčatá priveľa, a tak sa vo svojom boji rozhodli kapitulovať. Ich odchod bol ale nakoniec iba jednorázovou záležitosťou – krásne sestry spolu zamierili na svadbu dobrej priateľky Barbory Hrubanovej.

Strhla na seba všetky pohľady

Reč je o prominentnej stálici Zuzane Plačkovej, ktorá sa na svadbe takisto ukázala. Výber jej outfitu mnohých zaskočil, pred dlhou róbou totiž uprednostnila koktejlové šaty. Ešte prekvapivejší bol však tesný výstrih okolo krku – od provokatívnej Plačkovej by sme ho veru nečakali.

Zuzana sa poriadne tľapla po vrecku – nádherné šaty a kabelka pochádzajú z dielne poprednej svetovej značky Versace. Plačková tak prišla na svadbu vo veľkom štýle, s ktorým jej pomohla aj známa vizážistka Lucid.

zuzana plačková

Ústa sa im nezavreli

Speváčky Veronika a Daniela Nízlové nezostali nič dlžné svojmu povolaniu – na ich Instagrame sa objavila séria videí, v ktorých vyspevujú na plné hrdlo. Za takýto výkon sa ale vôbec nemusia hanbiť – Twiinsky vytriafali všetky tóny aj napriek tomu, že mohli byť v čase natáčania opojené alkoholom. Iné to už bolo so Zuzanou Plačkovou, ktorá sa k rozkokošeným dvojičkám pridala a zavrieskala jeden z najpopulárnejších svadbových šlágrov. Ako by povedal Paľo Habera, známy spevácky porotca, na postup to nie je, no na zábavu to stačí.

Zdroj|Foto: Instagram