Silvia Kucherenko patrí medzi výrazné tváre slovenského šoubiznisu a servítka, ktorú si pred ústa rozhodne nikdy nedáva, sa jej pri poslednom prešlape mierne vypomstila. 

V jednom z mnohých dielov “Sveta podľa Kucherenko” sa známa blondínka po boku svojej sestry rozrozprávala o celebritách, pričom sa terčom jej pozornosti stala Adela Vinczeová, Matej “Sajfa” Cifra a svoje povedala aj na adresu komičky Evelyn, ktorá to od vychudnutej modelky poriadne schytala.

Čo by si robila, keby si pribrala ako Evelyn?“ Načala horúcu tému. Odpoveď Silviinej sestry prevrátila zrak zrejme všetkým divákom: „Prestala by som jesť.“ Jej drsné vyjadrenie doplnila samotná Kucherenko, ktorá ju okamžite prerušila: „ŽRAŤ v tomto prípade!“ Celý rozhovor dvoch blondínok nájdete —>TU<—

To, čo prišlo potom, však nikto nečakal. Kontroverzná modelka zverejnila vyjadrenie, ktoré bolo v rozpore s jej drsnými slovami vo videu: „Poviem Vám úprimne, toto je mi proti srsti, ale fakt. Niekoho verejne rozoberať, ale brutálne. 😫 Evelyn, si top.“ Slová, ktoré by sa dali brať ako ospravedlnenie, prilákali množstvo pozornosti. „Prečo tak urážaš Evelyn? Čo ti také hrozné urobila?“ Otvorene sa spýtal jeden zo sledujúcich. „Nechcela som ju uraziť. Je super 👍🏻 tak štíhla nie je … ale nikto nie je dokonalý,“ obhajovala sa známa tvárička.

Ostré slová na postavu vtipnej komičky však majú svoje odôvodnenie. Je možné, že ide o verejnú pomstu kvôli paródií, ktorú od nej schytala prostredníctvom televíznej šou s názvom Kredenc. Pozrieť si ju môžete —>TU<—.

Foto: Instagram | Zdroj: Nový Čas