Hoci sa legendárne hudobné duo Twiins dávnejšie rozpadlo, jeho niekdajšie členky aktuálne prežívajú asi najkrajšie obdobie života. Necelé dva roky po Daniele Nízlovej sa tehotenským bruškom hrdí aj jej setra Veronika, ktorá rastúce krivky zahaľuje do mimoriadne zvodných outfitov!

Vebi má za sebou strastiplnú životnú etapu, keď sa po piatich rokoch manželstva stala oficiálne slobodnou ženou. Krátko nato poriadne šokovala verejnosť oznámením o radostnom očakávaní prvého prírastku, ktorého otec ostáva nateraz neznámy.

35-ročná budúca mamina sa medzi šedé myšky nikdy neradila, avšak počas požehnaného stavu svojim šarmom doslova vyráža dych. Tmavovláska sa viackrát vyjadrila, že si tehotenstvo naplno užíva, o čom svedčia aj viaceré fotografie na jej instagramovom profile, kde speváčka neustále pôsobí atraktívne a sviežo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na najnovšej snímke z Berlína pózuje Veronika v tmavej trblietavej róbe, odhaľujúcej nielen jej štíhle nohy, ale taktiež nabitý dekolt. Nechýba čierna kožená bundička či nablýskané čižmy s kabelkou, pôsobiace naozaj štýlovo. Populárna hudobníčka doladila skvostný tehotenský outfit striebornými doplnkami a výrazným líčením. V takomto svetle sa krátko pred pôrodom dokáže predviesť len máloktorá žena!

nizlova tehotna vebi

Zdroj|Foto: Instagram/Veronikatwiins