Ľudí, ktorí radi chodia k zubárovi, je doslova ako šafránu. Ak by ste však mali sadať do kresla fešáka Riaza, dáme ruku do ohňa za to, že by vás boleli zuby minimálne raz do mesiaca.

Riaz sa síce narodil v Londýne, kde žil do svojich 22 rokov, no od roku 2018 sú jeho domovom Košice. Po tom, ako totiž v hlavnom meste Anglicka získal bakalára v medicínskych vedách, presťahoval sa do Budapešti, kde v lekárstve pokračoval. Diplom v oblasti ústnej chirurgie sa však fešák rozhodol získať práve v metropole východu.

Už teraz vám tak musí byť jasné, že Riaz nie je len pekná tvárička s potetovaným telom Herkulesa, ale i poriadne inteligentný chlapík. Jeho ukážková postava je však výsledkom rokov driny. ,,V Londýne som bol 10 rokov amatérskym boxerom ešte predtým, než som do svojho fitness programu pridal vzpieranie a posilňovacie cvičenie,” prezradil nám príťažlivý zubár.

Okrem športu Londýnčan miluje varenie a jedenie, pričom zbožňuje vychutnávanie si rôznych jedál z celého sveta. Tiež rád číta knihy o vlastnom rozvoji a snaží sa neustále vzdelávať vo svojej profesii a biznise. ,,Milujem dlhé prechádzky, turistiku, cestovanie a áno, Netflix a pohodové večery,” doplnil oblasť koníčkov 28-ročný krásavec.

Ak ste si na tento dokonalý balíček začali robiť zálusk, máme pre vás dobrú správu – Riaz je single! A aké baby sa mu páčia? ,,Blond alebo brunetka, svetlé oči, nie príliš nízka ani vysoká. Páčia sa mi ženy, ktoré makajú na svojom tele, starajú sa o seba, majú krásny úsmev, sú láskavé, vzdelané starostlivé a s dobrý srdcom,” opísal nám svoj ženský ideál s najväčšou pravdepodobnosťou najpríťažlivejší dentista na Slovensku, z ktorého by sa vám v jednej z košických ambulancií dozaista roztriasli kolená.

Riaz

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/raz100_fitness, Riaz súkromný archív