Úplne prvá epizóda kultového sitcomu Priatelia bola televíziou NBC odvysielaná 22. septembra 1994. V tom čase mali hlavné hrdinky, ktoré sme už dlhšiu dobu pokope nevideli, v priemere od 25 do 30 rokov. Uplynulú nedeľu sa ale seriálová Rachel, Monica a Phoebe opäť stretli!

Najznámejšie kamarátky na svete udržujú väzby i po ukončení seriálu Priatelia, ktoré nastalo v roku 2004. Nedávno sa dokonca Jennifer Aniston v rozhovore s moderátorkou Ellen DeGeneres vyjadrila, že by sa nebránila ani natáčaniu nových častí, pričom si myslí, že by sa naň dali nahovoriť aj ostatní herci.

Rachel, Monicu a Phoebe ale pred pár dňami spojila iná významná udalosť. Seriálová puntičkárka a vychýrená kuchárka totiž oslavovala 55. narodeniny. Pri tejto príležitosti tak Courteney Cox pozvala na veľkolepú oslavu aj práve čerstvú 50-tničku Jennifer Aniston a svoju rovesníčku Lisu Kudrow.

Priatelia

Dôkazom toho, že medzi trojicou vládne silné puto, sú aj brunektine slová, ktoré zverejnila na Instagrame pri spoločnom zábere z párty. ,,Aké šťastie, že oslavujem narodeniny s týmito dvomi. Ľúbim vás, dievčatá, tak veľmi,” znie odkaz Courteney Cox venovaný známym kráskam. Tak čo poviete, ktorej dáme to po rokoch pristane najviac? Napíšte nám svoj názor do komentárov na Facebooku! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Priatelia

Zdroj: Instagram/courteneycoxofficial | Foto: Instagram/courteneycoxofficial, Twitter, stmed.net