Courtney Stodden (22) je za veľkou mlákou známe číslo. Blondínka často vešia fotografie na sociálne siete, kde sa cíti ako ryba vo vode, a fotí sa vo všetkých možných pózach, kreáciách, odevoch či bez nich. Najnovšie sa inšpirovala známou americkou herečkou, ktorá si vybudovala slávu v 90-tych rokoch minulého storočia, a zatúžila podobať sa práve na ikonu a sen mnohých mužov. Courtney chce byť totiž ako Pamela Andrerson!

 

Najznámejšia zlatokopka

Courtney sa do povedomia verejnosti dostala už ako 16-ročná, keď sa s požehnaním vlastných rodičov vydala za amerického herca, vtedy 44-ročného Dougha Hutchinsona. Blondínka sa pokúšala preraziť aj ako speváčka, no veľmi neuspela. Dnes sa Courtney označuje ako televízna osobnosť a profesionálna blondínka. Povestná je najmä svojimi peroxidovými vlasmi a provokatívnymi fotografiami, ktoré vešia na Instagram. Mladá žena sa nálepky takzvanej ,,najznámejšej zlatokopky sveta“ zrejme tak ľahko nezbaví. Kontroverznej hviezdičke to však vôbec neprekáža a zo svojej ,,slávy“ sa snaží vyťažiť čo najviac.

Courtney a Dough na svadbe v roku 2011.
Courtney a Dough na svadbe v roku 2011

Druhá Pamela?

Minulý rok mala Courtney záľubu v napodobňovaní hneď niekoľkých svojich ženských vzorov. Jej Instagram bol preplnený snáď miliardou fotografií v štýle Marilyn Monroe alebo so zvieratami, za ktoré sa neraz sama prezliekala.

Courtney v období, v ktorom sa fotila ako Marilyn.
Courtney v období, kedy sa fotila ako božská Marilyn Monroe

Jej aktuálnym vzorom je hviezda seriálu Baywatch z 90-tych rokov, Pamela Anderson. Courtney však od Pamely neokopírovala celý vzhľad a povestné červené plavky vymenila za svoje miniatúrne, ktoré viac odhaľujú ako zahaľujú. Aby nikto nepochyboval, že ide skutočne o scénu s Pamelou, k videu pripojila aj krátky popis: ,,Idem vás zachrániť… Možno 🌊😜 #baywatch.“ Páčila by sa vám Courtney ako mladšia verzia slávnej Pamely? Nám asi nie. :)

Kontroverzná hviezdička dnes.
Kontroverzná hviezdička dnes

Pamela Anderson v seriáli Baywatch >>>TU<<<

Video Courtney ako Pamely Anderson môžete vidieť >>>TU<<<

Foto: Instagram, Youtube, Twitter