Ak nejakej žene poviete, že schudla, býva to zvyčajne kompliment, ktorý poteší. No nemusí to tak byť vždy. Najmä nie vtedy, ak sa živíte svojim telom, presnejšie ako plus size modelka.

Ashley Graham mala od detstva problémy so svojou váhou. Veľké starosti si s tým však nerobila. Už ako 12-ročnú si ju všimli lovci modelingových talentov a ona postupne začala dobíjať svet krásnych žien. Počas pôsobenia v modelingovej brandži sa dostala na stránky renomovaných magazínov ako Vogue, Harper´s Bazaar, Glamour či Latina. Pravidelne bola i súčasťou reklám na spodnú bielizeň, džínsy a mnoho ďalších.

Ako plus size modelka bola i šíriteľkou osvetových myšlienok podporujúcich krásu všetkých žien, bez ohľadu na konfekčnú veľkosť oblečenia. Práve tým sa dostala do povedomia množstva žien, ktoré ju začali obdivovať. Dôkazom obľúbenosti je aj jej profil na Instagrame, kde má Ashley viac ako 2 195 000 sledovateľov. A práve na spomínanej sociálnej sieti nastal celý problém po tom, ako Ashley uverejnila svoju fotografiu v bielych obtiahnutých šatách a v koženej bunde. Je očividné, že niekdajšia plus size modelka schudla. Navyše, na jej profile možno nájsť aj fotografie z posilňovne. Jej chudšia postava okamžite spustila vlnu kritiky. Mnohé ženy to považujú za zradu, čo patrične dávajú najavo aj svojimi komentármi. Ashley však akékoľvek podobné obvinenia odmieta a vysvetľuje tým, že uhly fotografií majú niekedy za následok to, že sa javí menšia, inokedy väčšia a podobne. Zároveň však priznáva, že je sama so sebou spokojná. A to je najdôležitejšie. Všetky sme predsa výnimočné, a to presne také, aké sme, v akomkoľvek okamihu nášho života. :)

Fotka, ktorou Ashley pobúrila svojich fanúšikov

 

 

 

 

Foto: Instagram