Svet obletela prekvapivá i šokujúca správa, ktorá sa bude prepierať na verejnosti zrejme ešte veľmi dlho. Známa televízna hviezda, ktorá len pred mesiacom porodila dieťa Robovi Kardashianovi, si zbalila svoje kufre a odišla.

Robert Kardashian je jediný mužský zástupca slávnej prominentnej rodiny, no taktiež jediný, komu sa v posledných rokoch príliš nedarilo. Jeho postava sa rapídne zmenila k horšiemu, pribral zopár kíl a fešák, ktorým bol, odrazu zmizol. Od začiatku tohto roka sa však zdalo, že sa veci začínajú obracať k lepšiemu. Rob sa dal dokopy so známou televíznou hviezdou Blac Chynou, ktorá mu iba prednedávnom porodila krásnu dcérku Dream Renee Kardashian.

Mesačná dcérka Roberta Kardashiana a Blac Chyny

Tesne pred Vianocami však prišiel obrovský šok! Dvojnásobná matka sa rozhodla pre radikálny krok a opustila svojho prominentného snúbenca. Robert Kardashian je však aj v tejto chvíli aktívny na sociálnych sieťach a na instagramovom účte napísal svoje aktuálne emócie. Mladý otecko si totižto prečítal správy, ktoré si jeho milovaná polovička vymieňala s najlepšou kamarátkou. Tie totižto ukázali, že Blac má s Robom svoje plány, ktoré hovorili o tom, že ho po roku opustí. Brat slávnych sestier je zlomený a smutný, pretože ju miloval z celého srdca a staral sa o ňu ako o kráľovnú. Televízna hviezda odišla s deťmi z ich nového domu, ktorý pre nich Rob kúpil.

Blac Chyna však nenechala verejnosť dlho čakať a k celému incidentu sa rýchlo vyjadrila. Založila si nový instagramový účet, pretože do jej pôvodného sa pravdepodobne ,,niekto” nabúral. 28-ročná Američanka sa poriadne rozvášnila a v texte, ktorý do sveta vypustila len pred pár hodinami, napísala, že má všetkého dosť, pretože celý rok Robovi len pomáhala a zároveň ho označila za mentálne chorého. Údajne ho úprimne milovala a podporovala, aby schudol a začal sa o seba viac starať. Ako vysvitlo, on sám ju dokonca prosil, aby mali spolu dieťa a vraj ju celé tehotenstvo len stresoval. Neustále ju obviňoval, že mu je neverná, no ona stále verila v ich vzťah. Dokonca mu dala heslo od telefónu, aby si mohol prečítať správy. Blac ešte vraví, že dala bokom svoju hrdosť a nasťahovala sa do domu Kylie, aby mohla byť celá rodina pokope. No opäť pochopila, že Rob nie je schopný nič robiť. Uzavrela to tým, že pre neho urobila viac než dosť, nebude reagovať na jeho výstupy, pretože má dve deti, o ktoré sa musí starať.

6

Je viac než isté, že táto prekvapivá záležitosť bude na verejnosti medializovaná ešte dlho, no momentálne vedia len oni dvaja, čo sa medzi nimi skutočne stalo. Celý svet si však ešte chvíľu počká na skutočnú pravdu.

Foto: Instagram, wallpapermade.com | Zdroj: perezhilton.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.