Nielen televízia, ale aj fotografie poriadne skresľujú a niekedy sa nám môžu zdať slávni ľudia na obraze a snímkach iní, ako v skutočnosti sú. Zásadný rozdiel je najmä v prípade, ak ide o ich výšku. Budete prekvapené, koľkí muži zo šoubiznisu sú nižší ako vy samé!

Ak by ste niektoré celebrity stretli na ulici alebo ich zbadáte na koncerte, zostanete poriadne šokované. Obraz totiž pridáva nielen kilá, ale zrejme aj centimetre, pretože mnohí z hollywoodskych krásavcov nedorástli do ,,poriadnej” výšky. Niektorí si preto k tomu dopomáhajú napríklad vyššími opätkami a rôznymi vložkami do topánok. A kto sa vlastne zaraďuje k hollywoodskym “krpcom”?

Tom Cruise (170 cm)

Snáď najznámejší muž z Hollywoodu, ktorý bojuje so svojou výškou vyššími opätkami. Na jeho smolu si však väčšinou vyberá vyššie partnerky.

Al Pacino (165 cm)

Hoci už má svoje roky, stále priťahuje milíóny žien, a to aj napriek tomu, že je skutočne nízky.

Daniel Radcliffe (165 cm)

Britský herec, ktorý stvárnil svetovo úspešného Harryho Pottera, nie je žiadny dlháň. O svojej výške veľmi rád vtipkuje a pripúšťa, že by nemal randiť s nikým vyšším ako je on sám.

Woody Allen (165 cm)

Zdá sa, že 165 je obľúbené číslo hviezd. Do tejto výšky dorástol aj kultový režisér.

Danny DeVito (147 cm)

Zo známych celebrít je najmenší, no ani výška pod 150 cm mu neubrala na sebavedomí, práve naopak. Keď sa mu začali spolužiaci posmievať, stal sa triednym komikom a ťaží z toho dodnes. Je obľúbený komediálny herec, ale aj producent.

Bruno Mars (165 cm)

Charizmatický spevák z Havaja je tvorcom mnohých populárnych skladieb a jedným z tých, ktorí sú tiež nízky. Jeho výšku si všimnete možno až na pódiu, najmä ak stojí vedľa niekoho vyššieho.

Dustin Hoffman (167 cm)

Herec s obrovským talentom a držiteľ dvoch Oscarov, si zo svojej výšky ťažkú hlavu nerobí. Na svoj vek vyzerá priam neuveriteľne!

Kaney West (173 cm)

Najznámejší raper, ktorý sa obklopuje luxusom a je známy svojou aroganciou, tiež nie je dvakrát vysoký. Žeby si nepríjemným správaním riešil komplex?

Zac Efron (173 cm)

Fešný mladý herec si získal tisícky sŕdc mladých dievčat najmä jeho nevinným výrazom. Zac tiež patrí do skupiny mužov, ktorým výška do vienka nebola nadelená.

Usher (171 cm)

Spevák je na scéne už vyše 20 rokov a stal sa veľmi úspešným. Možno ste ani len netušili, že je taký nízky.

Foto: Instagram, gettyimages.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)