V slovenských domácnostiach sa v týchto dňoch zvianočnieva. Kým niektorí sa ešte len chystajú vytiahnuť stromček či svetielka, rodina Júliusa Farkaša z obce Jelenec má už zdobenie za sebou, pričom aj tento rok rozžiarila celú ulicu!

Ak by ste sa počas adventného obdobia prechádzali po obci Jelenec v okrese Nitra, určite by vám neušiel pohľad na dom, ktorý sa každoročne mení na vianočnú pastvu pre oči.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Príbytok Júliusa Farkaša je už v týchto dňoch vyzdobený množstvom svetielok, pričom v jeho záhrade sa vynímajú sob, snehuliak, anjel či mikuláš. Vytvorenie jedinečnej atmosféri, ktoré zvykne trvať aj dva týždne, je v rodine dlhoročnou tradíciou. ,,Všetko začalo, keď sa narodila ocinova najstaršia vnučka, a tá už má 21 rokov. Odvtedy sa do zdobenia zapájame všetci a robíme to s ohromnou radosťou,” prezradila pre portál Pluska.sk Júliusova dcéra Juliana Držíková.

Keďže ceny všetkého išli hore, rodinka zvažovala, že tento rok sa pri dekorovaní uskromní. Nad rozumom ale zvíťazilo srdce. ,,Sú to však ledky, a tak sme sa nakoniec dohodli, že si radosť urobíme a uskromníme sa na niečom inom,“ uviedla Juliana. Vďaka tomu sa tak celá rodina môže tešiť zrejme z najvysvietenejšieho domu na Slovensku.

Viac záberov vysvieteného domu Farkašovcov nájdete — TU —

Zdroj/Foto: Pluska.sk