Alex Wortex a elegancia sa nekamarátia ani v prípade spoločenských akcií. Extravagantná influencerka už neraz vytŕčala v dave upravených dám v krásnych róbach. No to, v čom prišla na českú Miss, nemá obdoby.

Naši západní súsedia majú za sebou historicky prvý galavečer Miss Essens. Ide o nový formát súťaže krásy, v ktorom diváci môžu sledovať cestu fiinalistiek už od kástingových kôl. Víťazka Vanesa Švédová sa z korunky určite nesmierne teší, no pozornosť jej ukradla kontroverzná hosťka zo Slovenska. Nie je ňou nikto iný ako Alex Wortex.

Organizátori prestížnej udalosti sľubovali návrat k lesku pôvodnej súťaže krásy. Zabudli však akosi pri tom na to, že pozvali aj spomínanú milovníčku módnych výstrelkov. Alex sa v rámci vulgárnosti a nevkusu nedala zahanbiť ani v tomto prípade.

Do pražského O2 Universum známa vegánka zavítala ani nahá, ani oblečená. Kým vrchnú časť jej tela „zdobil“ úplne priehľadný ružový top, v ktorom bez cenzúry ukázala celé prsia, spodné intímne partie zakrývali iba strapce! A to si podľa influencerkiných slov českí novinári zrejme ani nevšimli.

,,Najlepšie boli rodinky v oblekoch a róbach, postaršie dámy a páni, ktorí s nami chceli fotku, prípadne rovno s deťmi, a ja že či nevadí bobor. Každý sa len zasmial, že vôbec nie, ale myslím, že v ten moment to úplne nechápali. Hádam neskončím v nejakej obývačke v rámiku na krbe,“ zažartovala si na svoj účet Wortex.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celý outfit Alex Wortex na Miss si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/vanesasvedova, alexwortex69new