Tohtoročné najvýznamnejšie kresťanské sviatky prebiehajú úplne inak, ako sme si predstavovali. Mnohí ich v dôsledku mimoriadnych opatrení trávia smutne ďaleko od rodín a bez obľúbených slovenských tradícií. Vďakabohu však medzi nami ešte stále existujú vtipné osôbky, ochotné svojím humorom rozosmievať národ aj v týchto krušných chvíľach. Nas*atá žena sa tak nezaprela ani počas Veľkej noci a posiela nám video, ktoré vás prinúti smiať sa od jeho začiatku až po koniec.

Nas*tá žena nespí ani počas Veľkej noci! Popri tom, ako vyfukovala vajíčka, pila svoje obľúbené víno či tancovala polonahá v sprche stihla svojim priaznicom natočiť aj ďalší videoklip, ktorý opäť raz ľuďom potrápi bránice. Tentokrát si vzala do parády veľký hit rokov minulých It’s Raining Men od Weather Girls, neskôr ho prespievala i speváčka Geri Halliwell, a premenila ho na TOP video tohtoročných sviatkov.

,,Žiadny korbáč, aleluja, žiadna voda, amen,“ znie refrén poriadne chytľavej a tematickej skladby, ktorú určite nedostanete len tak z hlavy, pričom vám zaručujeme, že dnes rozhodne nič vtipnejšie neuvidíte. A, mimochodom, nezabúdajte: ,,Prvá Veľká noc patrí len nám dievčatám!“

Veľkonočný song od Nas*atej ženy si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube