Čo by to boli za Vianoce, ak by vo svete hudby nepribudla každý rok aspoň jedna vianočná skladbou? Výnimkou nie sú ani súčasné sviatky, kedy deväť skvelých hudobníkov zo slovenskej hudobnej scény, prespievalo jedinečný singel od kapely IMT Smile ,,Najkrajšie Vianoce”. 

Keďže kapela IMT Smile momentálne oslavuje 20 rokov na slovenskej hudobnej scéne, rádio Expres sa v spolupráci s mladými umelcami rozhodlo vytvoriť cover verziu jednej z najpopulárnejších vianočných skladieb. ,,Najkrajšie Vianoce” patria nepochybne medzi obľúbené pesničky, bez ktorých si už Vianoce nevieme ani predstaviť. V novej verzii si zaspievali Emma Drobná, Celeste Buckingham, Adam Ďurica, Lina Mayer, Dominika Mirgová, Martin Harich, Sima Martausová, Barbara Weiss a Dominik Štoffko z kapely King Shaolin. Táto verzia sa skutočne podarila aj keď originál ostane vždy originálom. :)

Rádio Expres – Najkrajšie Vianoce 2016

IMT Smile – Najkrajšie Vianoce

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.