Občas sa utnú aj slávni návrhári a na svetlo sveta prinesú kúsky, ktoré by si neoblieklo ani posledné dievča z osady na konci zeme. Móda na mólach je povestná svojou extravaganciou, no nad niektorými kúskami sa občas naozaj pozastavuje rozum. Myslíte, že má takéto oblečenie aj reálne využitie?

Prehliadky na svetových mólach sú vždy veľkou udalosťou, najmä ak sa predvádza značka, ktorá má celosvetovo zvučné meno. No aj tieto prehliadky sa môžu zmeniť na trapas a hanbu. Možno to takto vnímame iba my, bežní ľudia, ktorí nie sú z módneho biznisu, no zamyslime sa. Je táto móda využiteľná aj v bežnom živote? Iste, týmito kúskami sa inšpirujú menšie značky a komerčné reťazce, ktorých výsledný produkt nie je až tak extravagantný. Pri niektorých kreáciách sme však presvedčené, že návrhári skutočne prestrelili. Ako to vnímate vy?

1

Untitled 1Untitled 4iUntitled 6 Untitled 7 Untitled 8 Untitled 9 Untitled 10 Untitled 11 Untitled 13 Untitled 14 Untitled 15Untitled 3 Untitled 4i1 Untitled 2

Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)