Milý, slušný, sympatický, profesionálny moderátor s inteligentným humorom, ktorého kontroverznosť obchádzala na kilometre. Tak sme do včerajšieho večera vnímali Pyca. Po tom, ako ale v šou “Tvoja tvár znie povedome” vymenil na pár minút moderovanie za spev, sme zmenili názor. Pyco konečne zo seba vypustil diabla a ukázal, čo v ňom driemalo celých 39 rokov. Marilyn Manson!

Po ôsmich skvelých speváckych číslach prišlo vo včerajšom vydaní šou “Tvoja tvár znie povedome” obrovské prekvapenie, ktoré nikto nečakal. Za svetovú megastar sa prezliekol aj moderátor Pyco, ktorý konečne pochopil, čo robia účinkujúci počas týždňa. Všetkých totiž ohúril neuveriteľnou imitáciou speváka Briana Warnera alias Marilyna Mansona. Pyco ukázal, že nie je žiadny suchár a na pódiu predviedol šou, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani samotný Manson. Od poroty si vyslúžil nielen standing ovation, ale aj slovné ovácie. “Tu je najväčší spevák,” utrúsil Juraj Kemka. V zápätí ho doplnil Kuly so slovami: “Jediné číslo, pri ktorom som si tanečnice ani nevšimol.” A keď si už Kuly nevšimol dámy na pódiu, to je už naozaj čo povedať! :)

mans1 mans2 mans3 mans4 mans5

#rockisdeaderthandead shock #isallinyourhead #fuckallyourprotests #putthemtobed #sweetdreams 👹😼

A post shared by PYCO (martin pyco rausch) (@mrpyco) on

#gettingready #halloweensurprise

A post shared by PYCO (martin pyco rausch) (@mrpyco) on

 

Pyco ako Marilyn Manson

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.