V dobrom i v zlom. Takúto vernosť by si nemali sľubovať iba mladomanželia, ale aj nerozluční priatelia, ktorí spolu zdolávajú životné radosti, ale aj pády. Niekedy sa však stáva, že sa z najväčších priateľov stanú najväčší rivali alebo naopak a priateľstvo vydrží aj tie najťažšie skúšky. 

 

Ryan Gosling and Justin Timberlake

Chalani sa prvýkrát stretli ako tínedžeri pri účinkovaní v show Mickey Mouse Club. Neskôr sa Ryan presťahoval v 90. rokoch do Orlanda, aby mohol účinkovať v inej show a azyl mu poskytli práve Justinovi rodičia, ktorí tam bývali. Timberlakeova mama sa o malého Ryana príkladne starala, zatiaľ čo jeho mama odišla za prácou do Kanady.

33338

Kim Kardashian a Nicole Richie

Kedysi veľké kamarátky, ktoré si prešli teenegerskými strasťami a radosťami po svojom boku. Vyrastali blízko seba a obe pochádzali z vyšších kruhov spoločnosti, za čo vďačia svojim otcom, Lionelovi Richiemu a Robertovi Kardashianovi. Kim nedávno pridala na sociálnu sieť spoločnú fotku s titulkom, že Nicole vyzerala v 13. rokoch cool.

02

Selena Gomez a Demi Lovato

Demi a Selena sa prvýkrát stretli v roku 2000, počas nakrúcania detského programu Barney a priatelia. Netrvalo dlho a dievčatá sa rýchlo stali priateľkami. Selena v rozhovore pre časopis Seventeen prezradila, že Demi pozná od siedmych rokov, no v čase, keď bola Demi na liečení, to medzi nim trochu škrípalo. Demi prechádzala určitými záležitosťami, ktoré boli pre Selenu neznáme, a tak kamarátku nechala v štichu. Selena sa obraňovala vyjadreniami, že bola v tom čase mladá, nevyspelá a priznala, že kamarátku opustila práve vtedy, keď ju najviac potrebovala. „Myslím, že to odo mňa nebolo fér, no som rada, že sme si k sebe opäť našli cestu.“

Bez názvu

Naomi Watts a Nicole Kidman

Veľmi dobré kamarátky už od strednej školy. Nicole prezradila, že na toto priateľstvo je nesmierne pyšná, pretože v šoubiznise nie sú skutočné priateľstvá bežné. Podľa Nicole ich spája predovšetkým rovnaký zmysel pre humor.

01

Courtney Love a Drew Berrymore

Baby sa ,,našli“ počas ich dievčenského párty obdobia. Courtney prezradila, že prvýkrát sa s Drew stretla na záchode, keď fajčila. Courtney mala 19 a Drew 8 rokov. Odvtedy zostali dobré kamarátky a Drew sa dokonca stala krstnou mamou dcéry Country Love a Kurta Cobaina.

Paris Hilton a Nicole Richie

Paničky, ktoré majú o budúcnosť postarané, spolu vyrastali v bohatej štvrti v Los Angeles. Neskôr spolu účinkovali v reality show The Simple Life, no hoci si už nie sú také blízke ako kedysi, Nicole sa o Paris vyjadrila, že tu pre ňu bola stále. Prešli však aj obdobia, kedy sa dievčatá nerozprávali, ale aj na to našla pozitívne zmýšľajúca Nicole odpoveď. „Pod slovom priateľ si predstavujem niekoho, s kým sa nemusím bezpodmienečne rozprávať každý deň.ˮ

Jennifer Aniston a Courtney Cox

Pravdepodobne najznámejšie hollywodske priateľstvo, ktoré pretrvalo dodnes. Práve sitkom Priatelia spojil baby dokopy a ony sa stali najlepšími kamarátkami aj v skutočnom živote. Boli si vzájomne oporou pri mnohých neúspešných vzťahoch, ale aj pri rôznych osobných problémoch.

p

Foto: Twitter, Pinterest