Rok 2016 bol na rozvody a rozchody hviezd skutočne bohatý. Rozpadom manželstva celý svet šokovala najmä Angelina Jolie a Brad Pitt, ale aj mnoho iných známych párov. Ktoré dvojice si po rokoch spoločného života povedali zbohom?

 

Drew Barrymore a Will Kopelman

O rozvod požiadali v apríli. Ich manželstvo trvalo 4 roky a majú spolu dve deti.

Amber Heard a Johnny Deep

Johnny kvôli krásnej herečke opustil svoju dlhoročnú partnerku Vanessu Paradis. Tento krok pravdepodobne trpko oľutoval, pretože Amber, ktorú si zobral aj za manželku, požiadala o rozvod už po 15 mesiacoch. Prišiel o milióny dolárov a aj o reputáciu, keďže Amber ho obvinila z domáceho násilia.

Ozzy a Sharon Osbourne

Populárna a trochu zvláštna dvojica bola spolu 34 rokov a majú tri deti.

Anglelina Jolie a Brad Pitt

Snáď celý svet miloval dvojicu ,,Brangelina“ a všetkých šokovala informácia o ich rozvode, keďže tvorili navonok šťastný pár už dlhé roky. Po rozpade sa však začali vynárať špekulácie o ich vzťahu a najmä problémoch Brada Pitta.

Gwyneth Paltrow a Chris Martin

Populárny pár sa vzal v roku 2012, dokopy spolu boli 11 rokov. Aj keď Gwyneth požiadala o rozvod už v roku 2014, prebehol až tento rok.

Taylor Swift a Calvin Harris

Populárny mladý pár ohlásil rozchod v júni. Taylor chodila snáď už s každým mladým fešákom z Hollywoodu, no stále nenašla toho pravého.

Demi Lovato a Wilmer Valderama

Po šiestich rokoch ohlásila koniec speváčka Demi s hercom Wilmerom. Vraj sú skôr najlepší priatelia ako milenci.

The Weeknd a Bella Hadid

Za ich rozchodom stála snáď najviac používaná výhovorka hollywoodskych hviezd, a to nedostatok času.

Foto: gettyimages.com, moviepilot.com, Facebook