K Vianociam jednoznačne patria hity, ktoré sršia láskou, pokojom a pohodovou atmosférou. Tie tohtoročné obohatilo hneď niekoľko slovenských interpretov, ako napríklad Adam Ďurica a Sima Martausová či Katka Knechtová so skupinou Chinaski. Z iného súdka je však vianočná skladba od temperamentných Rómov z Veľkej Lomnice.

Dnes ráno zavítala do štúdia Fun rádia veselá partia z Veľkej Lomnice, ktorá si hovorí Lomnické Čháve. Avšak nejde len o takú hocijakú rómsku skupinu, títo chlapci si totiž zahrali už aj na najväčšom slovenskom festivale Pohoda, spolupracovali s Mariánom Čekovským či Lukášom Adamcom a nedávno bol dokonca o nich natočený dokument s názvom Kapela.

Lomnicke chave

Lomnické Čháve, ktorí hrajú takzvaný rom pop, to vo Funku rozbalili vo veľkom štýle. Talentovaní hudobníci vzali do rúk svoje nástroje, posadili sa, respektíve niektorí postavili za mokrofóny a spustili takú bombu, že sa vám okamžite dostane do hlavy, pričom von ju z nej dostanete už len ťažko. Nech sa páči, toto je najväčšia pecka Vianoc 2018 – A vona bi ju mery krisma!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Fun rádio | Foto: Facebook/Lomnické Čháve, YouTube